Kurumsal

1981 yılında Türkiye’nin ilk davlumbaz fabrikası olarak kurulan HİBSAN, 40 yılı aşkın süredir Dünya pazarında etkin bir üretici konumundadır.

Başta Avrupa olmak üzere dünyanın en iyi beyaz eşya markaları için stratejik bir üretici olan HİBSAN, tüm dünyada 95’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Kendi ürettiğimiz Aspiratör ve Davlumbazların yanı sıra, PROFF markamız ile de Ankastre Fırınlar, Ocaklar, Çamaşır Makineleri, Bulaşık Makineleri, Buzdolapları, Evyeler ve Musluklar gibi kusursuz tasarımlı yüksek kaliteli ürünleri de sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Daha kaliteli ve daha büyük hacimlerde üretim yapabilmek için fabrikamızı ve üretim alanlarımızı genişletiyor ve daha modern makinelerle donatıyoruz. Mevcut fabrikamıza yakın, 24.000 m2 kapalı alanlı yeni üretim tesisimiz de 2023 yılında hizmete açılmış olacaktır.

Yıllık üretim kapasitemiz 550.000 adetin üzerindedir.

Hem OEM & ODM üretim konusunda uzman olan HİBSAN, dünya çapında tanınmış markaların da
1 numaralı tedarikçisi konumundadır.

Yelpazemizde yüzlerce farklı model ve kombinasyon ile birçok üretim seçeneğimiz bulunmaktadır.
CE, CB, LVD, EMC, Rohs, ISO 9001 gibi uluslararası standartlara uygun sertifikalara göre üretim yapmaktayız.

Müşterilerimizin görüşlerine değer verir ve daha iyi hizmet kalitesi sunmak için onları dikkate alırız. Avrupa ana pazarımız olmak üzere, Güney Amerika, Ortadoğu, Afrika ve BDT ülkelerinde 300’den fazla markaya üretim yapan HİBSAN, iş çevresini her sene başarıyla büyütmektedir.

Hibsan Factory

Fatih Sultan Mehmet Cad. No:6/1
Esenyurt/İstanbul – Türkiye

Hibsan Export

Batışehir K1 Ofis No:2 
34235 İstanbul – Türkiye

Hibsan Germany

Konrad Thomas Str. 51 41515
Grevenbroich/Deutschland

Copyright © 2023 – 2024 Hibsan All rights reserved.

Add to cart