Kurumsal

DSC_2768bwl2

Kısa Tarihçe Ve Misyon

HİBSAN, Türkiye’nin ilk ocaküstü aspiratör fabrikası olarak 1981 yılında kurulmuş olup, 30 yıldır Türkiye pazarında ve son 10 senedir özellikle Avrupa ve Dünya pazarında söz sahibi olan bir üreticidir.

Gerek ülke çapında, gerekse de Dünya çapında bilindik pek çok markaya doğrudan üretim yapan HİBSAN, ayrıca kendisine ait PROFF markası ile birçok ülkede faaliyetlerine devam etmekte ve işbirliği yaptığı markalar arasına sürekli yenilerini eklemektedir.

Kurulduğu günden bu yana sadece Aspiratör ve Davlumbaz modelleri üreten HİBSAN, farklı markalar altında, bugün, 56 ülkeye doğrudan ihracat gerçekleştirmekte ve bu sayı her geçen gün artmaktadır.

İstanbul’da 4000 m2 kapalı alanda üretimine devam eden HİBSAN, yüksek üretim kapasitesi ve dakika başına üretim adetleri baz alındığında, Dünya’nın sayılı Aspiratör ve Davlumbaz üreticilerinden biridir.

Temel prensibimiz, ülkemizin sektördeki ağırlığını daha da çok arttırmasına katkı sağlamak olup, temel hedefimiz, katma değeri yüksek ürünlerin ülkemiz ihracatındaki payını gün be gün arttırabilmektir.

Kalite, Çevre, İş Güvenliği, Sürdürülebilirlik Ve İnsan Kaynakları Politikamız Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayınız

Müşteri Memnuniyeti Ve Esasları Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayınız

HİBSAN HAVALANDIRMA LTD. ŞTİ.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!